Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vítejte na stránkách Victorie of Marzipan!

 

Výstava únor 2010

Jen jsem vybalila něco tašek z hor, už jsme se chystali na druhou Vikynčinu výstavu.
Konala se zase v Brně na výstavišti. Jednalo se o Duocacib a byla v sobotu i v neděli.
Vzhledem k sobotnímu návratu z hor jsme mohli jen v neděli.
Jeli jsme autem, před vjezdem na výstaviště byla trochu zácpa, ale u kruhu jsme byli včas. Paní Machková s dcerou Vivi a pejskem Ulinkou už tu byli.
Taky přišla paní Zemanová s Merlinkem. Je to vlastně Vikynčin starší bráška.
Paní Zemanová mě moc potěšila, když Viky pochválila, jaká je hezká.
Paní Machková nachystala za našeho malého přispění (přidržovali jsme pejsky) Ulinku i Viky. Já byla dost nervózní, dneska ji do kruhu poprvé povedu sama a nejsem si moc jistá.
Jirka mě uklidňuje, že ještě o nic nejde, ale stejně ...
Viky je už v třídě mladých a v kruhu jsme čtyři. Postoj jakž takž zvládáme, chodí moc pěkně. Posuzuje paní Alena Auerbach. Připadá mi, že to trvá dlouho.
Čekáme na rozhodnutí a sleduji (což mi taky později potvrzují i Jirka a paní Machková), že si paní rozhodčí vybírá vítězku mezi náma a ještě jednou fenkou. Dostaneme druhé místo. Zvítězila Bow Star West a její majitelka byla opravdu šťastná.
Oproti očekávání to byl pro nás velký úspěch, ale stejně v nás hlodal ten červíček, že mohlo být ještě líp :).
Merlinek vyhrál třídu šampionů a dostal i Boba.
Ulinka se bohužel umístila až jako čtvrtá.
Pozdravili jsme se s Petrem, Yvou a Baddýskem, kteří taky vystavovali, nechala jsem napsat umístění do PP a šli jsme se ještě projít po výstavišti.
V pavilonu A byla spousta stánků. Koupili jsme tam Vikušce krásnýho nohatýho plyšovýho soba, králený uzený uši a sobě westí kalendář.
Venku jsme se ještě posilnili klobásou a šli k autu. Už jsme se těšili domů a mě ještě čekalo nějaký vybalování a praní.